Cilt Bakımı

Cilt bakımı, cildin taze, canlı ve parlak görünmesinin yanı sıra, cildin yaşlanmasını önlemek için periyodik olarak uygulanması gerekmektedir. Cildimiz, stres, kötü alışkanlıklar, hava kirliliği, çevresel faktörler, uykusuzluk gibi bir çok nedene bağlı olarak yıpranabilir, siyah noktalara maruz kalabilir ve kırışabilir. Fakat periyodik olarak uygulanan cilt bakımı sayesinde cildin yaşlanması geciktirilir, siyah noktalardan arındırılır ve cildin rahat şekilde nefes alması sağlanır.

Orkide Güzellik Merkezi olarak cildiniz için kusursuz bir bakım sunuyoruz. Güzellik merkezimizde çok fonksiyonlu cilt bakım cihazlarımız ile cildinizin tüm ihtiyacı olan bakım, profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Cilt bakım uygulamalarında cilt temizliği, tonikleme, peeling, buhar uygulaması, cilt gözeneklerinin açılması, siyah nokta temizliği, cilt tipine göre maske, yüz serumu, nemlendirme gibi çok sayıda aşama yer almaktadır.

Cilt bakım uygulamalarında öncelikle cilt analizi yapılmaktadır. Ardından cildiniz için en uygun olan cilt bakım ürünlerini tespit ederek cilt bakım uygulamasına geçmekteyiz. Orkide Güzellik Merkezi olarak danışanlarımızın memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Buna bağlı olarak en kaliteli cilt bakım ürünlerini kullanarak uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.